- Rezervace online do kadeřnictví

Pokud vlastníte slevový voucher zadejte jeho kód do kolonky "Kód dárkového voucheru". Pokud nebude kód zadán při rezervacinebude možné ho při této návštěvě uplatnit.


Každá služba zahrnuje automaticky mytí, střih, foukanou a stylingové přípravky.
Jedinou výjimkou je foukaná ta zahrnuje mytí, stylingové přípravky a foukanou.
Návod na rezervování termínu do kadeřnictví.
  1.   Klikněte na červené tlačítko:   "Vytvořit rezervaci" (někdy může načítání formuláře chvíli trvat)
  2.   V záložce provozovna si vyberte Vámi preferovanou pobočku.
  3.   V záložce služba vyberte úkon dle Vašich požadavků a délky Vašich vlasů. Zadávejte prosím službu, kterou skutečně požadujete. Pokud zadáte jen foukanou a budete vyžadovat i střih, tak Vám zdůvodu časového rozpětí nebudeme moci vyhovět. Každá služba má jinou dobu trvání. Kadeřnice na Vás tedy nebude mít dostatek času.
  4.   V záložce preferovaná obsluha si vyberte konkrétní kadeřnici (pokud necháte "je mi to jedno" systém vybere veškeré volné termíny.)
  5.   V záložce datum, vyberte z nabízených to, které Vám vyhovuje.
  6.   V záložce čas vyberte hodinu, která Vám vyhovuje. Pokud Vám nevyhovuje žádná hodina, vyberte v záložce datum jiný den a po té hodinu. 
  7.   V  posledním kroku vyplňte své údaje. Jméno, telefonní číslo a e-mail, kód dárkového voucheru, poznámka (pokud nám potřebujete cokoliv zdělit). Pokud vlastníte slevový voucher zadejte jeho kód do kolonky "Kód dárkového voucheru". Pokud nebude kód zadán při rezervaci, nebude možné ho při této návštěvě uplatnit.
  8.   Stiskněte tlačítko potvrdit rezervaci a je hotovo. Na zadaný e-mail Vám přijdou informace o vytvořené rezervaci. 
E-mail
Heslo
Těšíme se na Vaši návštěvu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one