Kadeřnictví

Vítejte v nové pobočce kadeřnictví Relax mám upřímnou radost, že mám přízeň Vás všech. Vždyť bez Vás by to nebylo možné.

V kadeřnictví pracujeme jen s profesionální kosmetikou výborné kvality. Pro alergiky dokážeme zajistit přírodní nedráždivé produkty. Alergie prosím hlašte předem, před chemickými úpravami vlasů je potřebná konzultace, případně test citlivosti.
Myslíme na všechny :). 

Vyškolené, šikovné kadeřnice Vám pomohou s rozhodováním radikálních úprav i s jemným doladěním stávajícího vzhledu Vašeho účesu. Vlasy jsou celkovou vizitkou každé ženy a neměli bychom podceňovat jejich péči a vzhled. Pro dokonalé upravení i u Vás doma je možné si přímo v kadeřnictví zakoupit profesionální přípravky. Vaše vlasy budou mít péči každý den a nebudou zatěžovány nevhodnou kosmetikou z běžné drogerie. 

Kávička, čaj nebo voda je zahrnuta v ceně úkonu, vždy je jen na Vás zda si k odpočinku nápoj dopřejete. 

Fotografie prací našich pracovníků budeme přidávat postupně.
Dárkové poukazy.

Nevíte jaký dárek dát svým blízkým?  Máme pro Vás dokonalé řešení. Dárkový poukaz, který je možné využít na jakoukoliv službu v kadeřnictví Relax na kterékoliv pobočce. Připraveny pro Vás máme poukázky v hodnotách 500,- 1000,- 1500,- a 2000,- Poukázku je možné kombinovat pro více služeb (např. máte poukázku v hodnotě 1500,- - můžete si službu kombinovat na střih + pedikúru)
Dárkový poukaz pro web.jpg
20170417_151724.jpg
E-mail
Heslo
Těšíme se na Vaši návštěvu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one