Zdravé, krásné vlasy

 

Ano! Tím to vše začíná.
Každá žena, slečna, dívka i dáma si přeje mít krásné a hlavě zdravé vlasy a vlasovou pokožku.
Bohužel, když se rozhlédnu kolem sebe v obchodě nebo jen na ulici, je vidět, že spousta žen nemůže říci: „ Já mám krásné a zdravé vlasy.“ Většina lidí kolem nás má vlasy splihlé, matné a bez života.
 
Bylo by příjemné toto změnit. A pokud i jen jeden člověk, díky těmto článkům začne o sebe lépe pečovat, tak je to veliký úspěch.
 
Co mě k psaní těchto článků vede?
Je to hlavně veliká neznalost klientů, kteří dnes a denně nevědí, jak se správně starat o svou chloubu (vlasy a pokožku). Dále i kadeřníci, kteří v dnešní uspěchané době již nestudují svůj obor dostatečně důkladně.
Klienti, kteří přijdou a vypráví jak pečují o vlas a pokožku mi většinou na závěr poví, že tyto informace mají od kadeřnice, kterou navšívili dříve. Ve většině případů jsou tyto informace mylné.
Dále se setkávám i s tím, že kadeřníci neporadí, neučí klienta správně o vlas pečovat, nesledují trendy a jedou jen v zaběhlých postupech.
 
V článcích se postupně dozvíte co a jak dělat, aby vlasy byly krásné.
Probereme techniku mytí, foukání, žehlení, také problematiku padání vlasů, maštění vlasů, lupy a jiné ne-estetické problémy. Dále jak pečovat o vlas na letní nebo zimní dovolené. A samozřejmě také vhodné přípravky pro běžnou úpravu vlasů a problematiku silikonů a parabenů ve vlasové kosmetice. Také drogistické přípravky atd.
 
Krásné a pohodové dny
Markéta Čermáková
Kadeřnictví Relax

 

E-mail
Heslo
Těšíme se na Vaši návštěvu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one